Nezařazené

Bye and REST IN PEACE..

18. května 2012 v 14:48 | Baentka
Tak jo, tenhle článek nebude moc veselej.. Umřela mi Myšinka, můj milovanej potkánek.. chápu, pro někoho jen něja*á krysa.. Ae ten kdo potkánka nikdy neměl, asi neví o čem mluvim. Aspoň že mám ještě Prašivku a Betynku.. No prostě jsme ji nechali uspat.. už na tom nebyla dobře :/ Aspoň, že teď už to je v pohodě.. že ona už je v pohodě. Vlastně si uvědomuju, jak dlouho už tenhle blog mám, kolik věcích se od jeho založení už událo.. v jeho průběhu mi umřely tři potánci. Je to zvláštní..
odpočívej v pokoji, Myšátko..
Říkala jsem si, že bych se možnááá vrátila.. ae znáte ty moje kecy.. :D No zítra jedu do Švédska a strašně moc se těším, přivezu Vám nějkaý fotky, určitě!! Tak papaaa

Back to School..

31. srpna 2011 v 21:20 | Baentka
Noooo a je to tady.. škola x(( :D Nevim, jestli se mám těšit nebo ne.. na spolužáky (některé) samozřejmě jo, a taky, jak si sedneme v lavicích xD ae jinak.. :D Mno.. Nevim jak to máte vy, ae my začínáme už v 7:45.. Sice v té škole moc dlouho zítra nepobudem, ae stepovat před školou před osmou se mi fakt nechce.. :D Sice podzim miluju!!! ae.. to teplo o prázdninách má taky něco do sebe :D Tak si zítřek v rámci možností užijte a já se tady zase nějak objevím.. včera jsem stihla oběhnout, ae teď už musím x/ Tak paáá, a napište, jak to máte zítra ve škole vy ;)

Nezařazené..

11. srpna 2011 v 9:21 | Baentka
Fakt srry, že sem nechodím, ae tam, kde tomu teď budu muset říkat "domov", není počítač xD Takže to není tím, že by se mi na blog aza svýma SB nechtělo, já jen prostě nemám čas .. a navíc, když nejdou ty komenty.. x/ ÁÁÁchjo, no tak prázdniny utíkají.. No a né že bych se do školy těšila, ae přece jen se mi trochu stýská .. x) Teda po spolužících, ne po škoel xDD Přemýšlela jsem, že bych šla na offspring, když tu budou, ae to bych za 1) musela mít lístek, :D :D a za 2) by mě tam naši nepustili, protože by tam sem nou nikdo nešel xD No tak já musím, mějte se a promiňte mi mou nepřítomnost x) (to zní divně :D)Zdroj fotek: tak to fakt nevím xD

Hustýý..

12. července 2011 v 17:11 | Baentka
Tak jsem projížděla články na tomhle blogu, které jsem psala v roce 2007.. no.. zajímavý xD Ae našla jsem tohle → http://www.d4rkw00d.net/stuff/flash/imagination.swf
Je to docela hustý xD

Proměň Se..

11. července 2011 v 13:18 | Baentka
Ahooooj xD Tak po pár dnech zase píšu.. nechci tady dělat někomu reklamu nebo tak, ae našla jsem takovou super stránku, můžete si tam třeba vyzkoušet, jak byste vypadali s jiným účesem a tak xD Najdete to tady : http://promense.kafe.cz/ a tady máte ukázku, co např. se tam dá ehm.. vyrobit. xD Už je to docela dlouho, co jsem to udělala, takže to podle toho i vypadá.. :D

Zkuste uhodnout, kdo to je xDD

Dokonalý! :D :)

6. července 2011 v 22:01 | Baentka

Zdroj: ??? :/

Mamma mia!

29. června 2011 v 18:32 | Baentka
Ahoj, lidi! :) Tak, zítra naposledy do školy!! Příští rok sice bude složení třídy nejspíš stejné ae je to takový.. divný, že ta škola končí.. xD nevim, takovej divnej pocit.. No to je jedno!
Ten nadpis.. no... včera nám učitel pouštěl Mammu Miu :D a pak půl hodinu z Avatara. no ten film Mamma mia jsem nikdy neviděla a vždycky jsem chtěla! :D Ae teď tak nějak.. znovu bych se na to nekoukala, no :D Jéé, na TennageRocku jsou MCR !! :D A dneska! Pozor, dneska.. to je přesně rok, co tu byli Greeni! xD :) ♥ Tak jo, užijte si léto, možná se potkáme na Rfp a.. ahooooj :) !

Wohnout - Pepíčci

11. června 2011 v 12:54 | Baentka

Wohnouti - jedni z objevů mého brášky :) :D po týhle písničce jsem vždycky hrdá na to, že jsem češka! :D

Our class Rules..!!!

11. června 2011 v 12:11 | Baentka
Ahoj! :) Pokud sem chodíte, tak asi víte, že jsem teď byla na ŠvP :-) Bylo to tam.. supééééééééééééér :D Nejdřív to vypadalo, že to bude děs, když jsme v pondělí ráno jeli asi 80 lidí od nás ze školy vlakem a ještě přesedali.. pak jsme vystoupili a šli celé odpoledne asi 15 kiláků do Smršťova (u Louňovic pod Balníkem) no a podobně jsme chodili každý den až na čtvrtek :D i včera, v den odjezdu jsme někam šli! :D Ae ne, bylo to super! A taky až na to, že kvůli naší škole tam 4x přijela záchranka.. :D A musím uznat.. že mám ráda naši třídu! Já vim, že naopak to asi nebude.. ae to mi neva! :) :D
Sice jsme se pořád s někým hádali, ae jsem ráda, že jsem nezůstala na ten týden ve škole! Jo a tak jsme tam "cvičili".. ehm "divadlo" :D Je to taková hovadina na nějaké "divadelní léto" naší školy.. :D Původně jsem hrála letušku, ae máme děsně úchylného spolužáka-pasažéra, takže jsem to s radostí přenechala někomu jinému! :D Vůbec ta naše třídní scénka nedává žádnej smysl, ae.. vadí to někomu? :D No nic.. Já mám dobrou náladu ato se vážně často nestává, takže mějte se krásně, já vás jdu oběhnout a.. páá :-)


Ááá.. MCR mám sice vážně moc ráda.. ae s GD je to něco jinýho :) ♥

Visací Zámek - Známka Punku !!

14. května 2011 v 14:00 | TréWood

Pamatuju si, jak když sem byla menší, táta s bráchou to vždycky zpívali xD ááách, vzpomínky!

,,Nachytali vás!"

11. května 2011 v 19:06 | TréWood
Ahoj :) Omlouvám se, že jsem tu teď nebyla, ae v pondělí jsem teprve přijela ze Švýcarska, kde sem byla od pátku, jelikož tam mám nevlastní ségru .. No to jen, aby jste věděli, proč sem neobíhala, promiňte x// No tak co říkáte na hokej? ááá, jsou to šikovný hoši :D Jsem hrdá, že jsem češka :D ! No zpátky k mému výkladu :D V neděli pojedu do Anglie a vrátím se až za týden no a pak taky v červnu někdy pojedeme na školu v přírodě, tak tu taky nebudu :/ Jo a taky mám dotaz → jak se stahují věci do iPodu? :D :D Já bych si to nikdy nekoupila, mě stačí můj mobil z tátovy práce, ae já jsem ho dostala od manžela té nevlastní ségry a on neumí česky :D Tak nevim, táta s tim taky moc neumí :D No a ten titulek .. :D my jsme totiž byly včera na takovém divadlev naší škole (se třídou a ještě s jednou z našeho ročníku).. a ono to bylo pro předškoláčky :D Byla to "Pohádka pošťácká" a jako mazec xD Jeden chlap (Frantík :D) tam vypadal úplně, ae vážně úplně jako Mike z GD ! :O :D Z každého úhlu to byl úplnej Mike, až mě to vyděsilo, ae fakt jsem měla chuť se ho zeptat, jestli to není on ! xD AE asi ne :/ :( ( :) :D ) Jsme se s Áďou Way fakt musely držet, abychom ho nepoprosily, aby zazpíval :D Ae on potom vážně zpíval! A znělo to jako Mike! (No tak ne, moc to neznělo..) A pak tam nějaké děti z té školky na toho dalšího chlapa, který tam hrál, začaly křičet: "Nachytal vás" !! xD a ten chlap se na ně usmál a hrál dál a oni zase: "Nachytal vás, pane!" xD No prostě super, mě se to teda moc líbilo :D áá, tak pp :)


Zdroj obrázku: Google

bububu

1. května 2011 v 20:02 | TréWood

Nic lepšího mě nenapadlo :D Tak co, užili jste si čarodějky? :D Já teda jo.. vlastně ne.. no, jsou to moje poslední čarodějky u nás.. na našem sídlišti.. No ale nic no.. pak jsem ještě šla s kámoškou do Alberta a tam nějkaé dítě že: "Mami, támhle je čarodejnice!" "No ááno, tam je čarodejnice" xDD Achjo xD No já pádim tak páá :úúúúúúúú :D

Nananananananananananana....

26. dubna 2011 v 16:32 | TréWood
No, velmi originální nadpis že, já vim xD Noo, mě nic jiného nenapadá.. Tak co holky, přežily jste nějak Velikonoce? Áchachachá, já ani nemusela, u nás za 1. nikdo nebyl pro vajíčka a za 2. mě ani nikdo nevymrskal, tak co. :P Mě se teda dneska vůbec nechtělo do školy, ae hned ráno sme neměli češtinu a ájinu, protože byla místo toho nějaká soutěž, Matematico myslim xDDD No a zítra máme oborák (oborový den, to je taková věc, že každej z 2. stupně u nás na škole si vybere nějákej obor, např. já mám Anatomii pro výtvarníky xD a pak asi 4x za školní rok to je místo jednoho vyučovacího dne, prostě se 6 hodin zabýváme tím oborem, kterej jsme si vybrali..), tudíž se ani neučíme, takže to je v suchu, a nemusim ani tahat s sebou batoh :D Já vím, že tu moc toho nepřibývá, ae.. tak nějka jsem se ještě znovu s blogem.cz neskamarádila xD tak papapáá, já se musím podívat na kámošky blog, petože má novej..

KONEC tohoto blogu i blogu danrup...

13. ledna 2011 v 13:50 | Mrkvička - Barča (TréWood♥)
Tak tohle je nejspíš poslední článek tohoto blogu =)).. Asi si myslíte, že jsem pako, ae já jsem celkem ráda ;) Možná, že to tu ještě někdy obnovím, protože mi to přijde celkem škoda, ae nikomu jinému tenhle blog svěřovat zase nechci, to mě pochopte.. Taky jsem chtěla napsat, že se sem měl přestěhovat můj druhý blog (http://danrupertemmabonnieatd.blog.cz/), ae ten blog už také skončil. Mě to prostě nebavilo, grafika mi taky nejde a stejnak tam chodilo jen pár lidí → těm, kteří tam chodili ze srdce děkuju x) Takže tento blog i danrup tak nějak.. zkrachoval xD Tedy aspoň danrup, ae sem chodí až překvapivě hodně lidí, na to, že už sem já nechodím =)) xD No a pak jsem taky chtěla napsat, pokud má někdo FB tak napište, a já vám možná dám svůj :-P =D Tak pá, možná zase někdy :)) Měla jsem to tady i na danrup moc ráda, i když oba blogy byly úúúúplně o něčem jiném x)
www.danrupertemmabonnieatd.blog.cz

Návštěvnost

28. července 2009 v 10:59 | xGinny Weasleyx
Ahoj! Jen mě tak napadlo, že když u mě na blogu bylo dohromady 45079 lidí, je to docela sranda :D

Nechtějte vědět, jak se jmenuje tenhle článek :P

28. července 2009 v 10:39 | xGinny Weasleyx
Ahoj! Tak to jsem já, Mrkvička-Barča, ale už nemám ani tohle jméno ani ,,ginnouš´´(viz článek ,,Hrozně důležité!!!´´). Moje přezdívka je xGinny Weasleyx a jelikož jsem zapomětlivá a zapoměla jsem heslo na můj blog o HP, tak sem ho zkusila mockrát a musím počkat do hodiny...A tak si říkám, že bych se unudila k smrti, takže zde je několik obrázků Ginny Weasleyové, které jsem chtěla na ten blog dát:

Hrozně důležité!!!

26. června 2009 v 22:57 | Mrkvička - Barča

AHOJ po dlouhé době jsem zase zpět :) Nemyslete si, že mě přestalo bavit si dělat blog, to vůbec ne. Více čtěte v článku!

Čínské znaky a jejich význam

16. prosince 2007 v 15:34 | Mrkvička - Barča

Drak

Věčnost

Nebesa

Čest

Chaos

Láska

Mír

Úcta

Smutek

Duch

Síla

Slunce

Meč

Klid

Pravda

Aikido

Kamikaze

Ki

Kendo

Makoto

Musubi

Samuraj

Yamato

Krása

Sakura

Jestřáb

Podzim

Zdroj: aja-olsenky

Jak mluvit nesmysly a přitom působit chytře

24. listopadu 2007 v 17:01 | Mrkvička - Barča
Tak tohle jsem našla v Knize pro správné holky :)

Pozastavení blogu - možná ne...

17. listopadu 2007 v 16:31 | Mrkvička - Barča
No ale aj přemýšlím o tom, že by zase nebylo i v něčem dobré pro mě pozastavit blog... měla bych mini návštěvnost :( A navíc často, když ted´ka jen tak jsem na internetu, nacházím nějaké novinky nebo obrázky, co by stály za to dát si do článku na blog... A tak možná;... blog nepozastavím =oD A navíc mi Cornelienka a HaleovaTeja tak smutně psaly do komentářů, že by byly moc neštˇastné, kdybych blog pozastavila a psaly: Nééééé :( Tak bych jim mohla vyhovět :) Blog nepozastavím :D Ostatní: Souhlas??
 
 

Reklama